Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali ze swego prawa i poszli na wybory, niezależnie od tego, na kogo oddali swój głos. Tak niespotykana wcześniej  wysoka frekwencja pokazuje, że my – krakowianie czujemy się odpowiedzialni za nasze miasto i doceniamy rolę samorządu.

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos, a także za liczne dowody sympatii i wsparcia z jakimi spotykałem się przez ostatnie miesiące. Zdaję sobie sprawę, jak wielkim zaufaniem Państwo mnie obdarzyliście i jak wielka odpowiedzialność na mnie ciąży. Nie zawiodę Państwa!

Tych, którzy wybrali moich kontrkandydatów chcę jeszcze raz zapewnić, że nigdy nie dzieliłem krakowian. Jako prezydent Krakowa będę reprezentował interesy wszystkich mieszkańców, nie patrząc jakie mają poglądy, ani na kogo głosowali. Proszę pamiętać, że to my wszyscy, bez wyjątków Wspólnie Tworzymy Przyszłość Krakowa!

 

Jacek Majchrowski
Prezydent-elekt Miasta Krakowa

Nie można odmówić wydania decyzji WZ i ustalenia warunków zabudowy, nawet jeżeli inwestycja określona we wniosku nie jest pożądana lub jest wręcz sprzeczna z interesem Miasta, jeśli wniosek o wydanie takiej decyzji dotyczy terenów, dla których nie uchwalono planów miejscowych. Wydanie WZ zgodnie z Ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jest możliwe jedynie w przypadku spełniania szeregu warunków zwanych zasadami „dobrego sąsiedztwa”.

Ludzie odmiennych zainteresowań, w różnym wieku, z różnym bagażem życiowych doświadczeń, aktorzy, sportowcy, naukowcy, przedsiębiorcy – wszyscy oni znaleźli wspólny mianownik przed wyborami. Chcą wspólnie z Jackiem Majchrowskim tworzyć przyszłość Krakowa. Publiczne poparcie dla prezydenta Krakowa wyrazili również m.in.:

Umowa na przebudowę schroniska dla zwierząt przy ul. Rybnej została podpisana przez prezydenta Jacka Majchrowskiego w Międzynarodowy Dzień Zwierząt, 4 października. Inwestycja powinna ruszyć jeszcze w tym roku, a jej wartość to 4,7 mln zł. Tę dobrą wiadomość prezydent ogłosił podczas dorocznego organizowanego już po raz trzydziesty przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami koncertu charytatywnego „Granie na Szczekanie” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok