Ludzie odmiennych zainteresowań, w różnym wieku, z różnym bagażem życiowych doświadczeń, aktorzy, sportowcy, naukowcy, przedsiębiorcy – wszyscy oni znaleźli wspólny mianownik przed wyborami. Chcą wspólnie z Jackiem Majchrowskim tworzyć przyszłość Krakowa. Publiczne poparcie dla prezydenta Krakowa wyrazili również m.in.:

W tak dużym mieście jak Kraków organizacja transportu i komunikacji miejskiej oraz rozbudowa infrastruktury drogowej to podstawowe zadanie, któremu muszą sprostać władze miasta. Priorytetem jest rozwój infrastruktury tramwajowej, budowa nowych i modernizacja już istniejących torowisk i linii.

Umowa na przebudowę schroniska dla zwierząt przy ul. Rybnej została podpisana przez prezydenta Jacka Majchrowskiego w Międzynarodowy Dzień Zwierząt, 4 października. Inwestycja powinna ruszyć jeszcze w tym roku, a jej wartość to 4,7 mln zł. Tę dobrą wiadomość prezydent ogłosił podczas dorocznego organizowanego już po raz trzydziesty przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami koncertu charytatywnego „Granie na Szczekanie” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Troska o parki, tereny zielone i rekreacyjne to nasz priorytet, bo zieleń w mieście podnosi jakość życia mieszkańców oraz gwarantuje czystsze i zdrowsze powietrze. Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu dwóch lat swojego życia. Dlatego stawiamy na ochronę i kształtowanie środowiska.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok